Atsiliepimai apie Imosteon

 • Ervinas
  Nuo jaunystės vadovaujuosi sveika gyvensena, tris kartus per savaitę bėgioju ryte. Ne taip seniai prasidėjo sąnarių problemos. Pasirodė diskomfortas keliuose. Ir kiekviena diena vis stipriau. Buvo diagnozuota artrozė. Imosteon gelį naudoju jau trečią savaitę. Skausmas žymiai sumažėjo. Aš užsisakiau dar du gelius. Naudosiu.
  Imosteon
 • Gabrielius
  Slidinėdamas jis buvo sužeistas. Jis susižalojo kelį ir alkūnę. Pasirodė nesuprantami skausmai, susidarė edema. Tyrimas parodė abiejų sąnarių uždegimą. Gydytoja rekomendavo Imosteon gelį. Iškart patenkinta natūralia kompozicija. Aš naudoju jį jau dvi savaites. Patinimas dingo ir beveik nejaučiu skausmo. Gelis akivaizdžiai padeda. Aš ir toliau naudoju.
  Imosteon
 • Austėja
  Dėl sėdimo darbo nepastebimai atsirado neteisinga laikysena, atsirado skausmas kaklo stubure ir kelio sąnariuose. Kreipiausi į gydytoją, diagnozuota osteochondrozė. Imosteon gelį naudoju daugiau nei du mėnesius. Uždegimas praėjo ir nemalonūs pojūčiai praėjo. Ėjo tapo lengviau, o nugaros nebeskauda. Aš rekomenduoju gelį.
  Imosteon
 • Emilija
  Mes su vyru jau esame pagyvenę. Sąnarių skausmas mums yra įprastas dalykas. Lengva artrozė. Apie Imosteon gelį sužinojome iš dukros. Sakė, kad jis pagamintas tik iš žolelių ekstraktų, be jokio šalutinio poveikio. Išbandėme ir labai patiko. Skausmas malšina, malšina kelių patinimus. Mes užsisakėme dar du gabalus. Laukiame pristatymo. Labai ačiū dukrai!
  Imosteon
 • Austėja
  Imosteon gelis man iškart patiko dėl natūralios sudėties. Mes dažnai įsakome būti pirmosios pagalbos rinkinyje tik tam atvejui. Mes turime didelę šeimą. Du moksleiviai. Gyvename su pagyvenusiais tėvais. Dabar, jei kas nors atsitiks, tepu vaikų kelius po įbrėžimų, kad išvengčiau uždegimo. O tėvai jį naudoja, jei sąnarius skauda dėl oro.
  Imosteon
Vartotojo reitingas Imosteon
4.7
29