Naudojimo patirtis Imosteon

kelio sąnario artrozės simptomus palengvinkite Imosteon geliu

Mano vardas Janis! Rašau iš pajūrio miesto Ventspilio. Kas nežino, tai yra žavus miestelis ant Baltijos jūros kranto Latvijoje. Jau daugiau nei 15 metų turiu gerą įprotį, kaip maniau. Laisvalaikiu mėgstu bėgioti ir kvėpuoti švariu jūros oru! Šiandien nusprendžiau parašyti apie tai, kaip artrozė tiesiogine prasme nuvertė mane nuo kojų ir kaip Imosteon gelis padėjo man grįžti į ankstesnę formą.

Apžvalga ir mano patirtis gydant artrozę natūraliu geliu

Prieš porą mėnesių įprasto bėgimo metu pradėjau pastebėti neįprastą skausmą keliuose. Kartais pastebėjau nemalonų krizę. Vakare kilo jausmas, kad kojas lyg skaudėjo. Su kiekviena diena šie simptomai tik sustiprėjo ir tapo vis išraiškingesni. Viskas pasiekė tašką, kad pabudau anksti ryte dėl numatytų varžybų, o ant dešiniojo kelio atsirado nedidelis patinimas, panašus į patinimą ar uždegimą. Žmona skubiai pasiuntė diagnozę. Gydytojas diagnozavo pirmąją kelio sąnarių artrozės stadiją. Šią dieną aš pirmą kartą išgirdau apie šios ligos egzistavimą. Gydytojas pridūrė, kad tai nieko rimto, jei pradėsite profilaktiką. Aš rekomendavau keletą variantų, atkreipdamas dėmesį į vieną su natūralia kompozicija - Imosteon gelis!

Būdamas aistringas sveikos gyvensenos šalininkas, neabejotinai pasinaudojau šia galimybe. Aš užsisakiau gelį per oficialią svetainę. Paaiškėjo, kad tai jau yra labai populiarus gelis nuo osteochondrozės, artrozės ir traumų. Už veiksmą nusipirkau du iš karto. Pakuotėje buvo išsamios naudojimo instrukcijos ir naudojimo nuorodos.

Imosteon gelio naudojimas - prieš ir po naudojimo

lengvos kelio sąnario artrozės gydymas geliu Imosteon

Kaip nurodė gydytojas, jis pradėjo naudoti gelį du kartus per dieną, ryte ir vakare prieš miegą. Dabar praėjo šiek tiek daugiau nei trys savaitės. Galiu drąsiai sakyti, kad eidama jau nepastebiu nesuprantamo traškesio, dienos pabaigoje nejaučiu sunkumo kojose, o ryte nepabundu jausmo, kad skauda kojas. Apskritai padėtis žymiai pagerėjo. Dingo dešiniojo kelio uždegimas. Po truputį grįžtu į buvusią sportinę formą. Bėgu ne taip dažnai kaip anksčiau, o nuosekliai ir su malonumu kartą per savaitę.

Aš planuoju naudoti gelį dar savaitę. Ir ateityje profilaktiškai imkitės bent kartą per dieną prieš miegą. Kaip sakoma, geriau užkirsti kelią, nei išgydyti vėliau. Be to, kompozicija yra iš augalų komponentų. Lygiagrečiai jis nekenkia kūnui. Jokio šalutinio poveikio nėra - patikrinta asmeniškai.

Kaip ir kur užsisakyti gelį Imosteon, pristatymo laikas

Savo patirtį papildysiu tuo, kaip ir kur aš dar šiek tiek užsisakiau gelio. Pateikti užsakymą yra gana paprasta. Oficialioje svetainėje užsakymo internetu forma nurodau savo vardą ir telefono numerį bendravimui. Netrukus po to man paskambina įmonės vadovas, derina laiką, datą ir pristatymo adresą. Po 5 dienų pasiimu pašte. Įmonė išankstinio apmokėjimo neima, aš moku gavus.

Labai džiaugiuosi, kad sužinojau apie „Imosteon". Dabar aš jaučiuosi geriau. Rekomenduoju savo bendražygiams. Tikiuosi, kad mano apžvalga bus naudinga daugeliui. Natūrali priemonė visada yra geresnė nei vaistai, pagrįsti cheminėmis kompozicijomis.